Odkurzacze Basenowe

Czystość w zewnętrznych basenach hotelowych, rekreacyjnych oraz prywatnych ma ogromne znaczenie dla korzystających z uroków kąpieli. Cenią sobie oni nie tylko tę odrobinę luksusu czy przyjemną temperaturę wody, ale również brak różnego rodzaju zanieczyszczeń, które zmniejszają komfort pływania. Dlatego każdy właściciel dużej pływalni lub nawet małego zbiornika powinien zaopatrzyć się w profesjonalne odkurzacze basenowe, które są w stanie w krótkim czasie oczyścić całą powierzchnię, nie pozostawiając nawet najmniejszego zabrudzenia. Wszystko to dzięki połączeniu wydajnej pompy z solidną obudową oraz specjalnych szczotek, które docierają w każde miejsce.

Automatyczny odkurzacz basenowy

Dostępne w naszej ofercie odkurzacze basenowe to urządzenia, które nie wymagają od użytkownika poświęcania im zbyt dużej ilości uwagi. Radzą sobie niemal samodzielnie. Zastosowanie układów żyroskopowych sprawia bowiem, że automatyczny odkurzacz basenowy doskonale odnajduje się w obrębie zbiornika. Dzięki tej technologii urządzenie porusza się po prostych liniach równoległych względem linii początkowej wyznaczonej na samym początku pracy. W ten sposób każdy użytkownik może mieć pewność, że całe dno wraz z wszelkimi nierównościami oraz ściankami zostanie dokładnie oczyszczone przez podwodny odkurzacz basenowy.

Zasada działania odkurzaczy basenowych

Profesjonalne odkurzacze basenowe pracują niemal zupełnie samodzielnie. Wystarczy podłączyć je do prądu i umieścić pod powierzchnią wody, żeby mogły rozpocząć proces czyszczenia zbiornika oraz opróżnić na koniec filtr. Istnieje także możliwość zaopatrzenia się w bezprzewodowy odkurzacz basenowy, który nie wymaga dostępu do gniazdka. Niektóre modele posiadają dodatkową funkcję automatycznego trybu pracy – przydaje się ona wtedy, gdy niektóre miejsca wymagają dodatkowego czyszczenia. Taki typ urządzenia doskonale sprawdzi się także jako odkurzacz do małego basenu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji