Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
 • Dolphin Wave 100
Dolphin

Dolphin Wave 100

Czas wysyłki zamówienia 24-48h

Dolphin Wave 100 jest odkurzaczem przeznaczonym do czyszczenia wszystkich rodzajów basenów publicznych o długości do 25 m i głębokości do 5 m. 

Waga netto 1000g.;

Zapytaj o produkt
Dolphin Wave 100

Dolphin Wave 100

Dolphin Wave 100 jest odkurzaczem przeznaczonym do czyszczenia wszystkich rodzajów basenów publicznych o długości do 25 m i głębokości do 5 m. 

 

Liczba sztuk:
Koszty dostawy

Dolphin Wave 100 jest odkurzaczem przeznaczonym do czyszczenia wszystkich rodzajów basenów publicznych o długości do 25 m i głębokości do 5 m.

Dolphin Wave 100 jest odkurzaczem przeznaczonym do czyszczenia wszystkich rodzajów basenów publicznych o długości do 25 m i głębokości do 5 m. Odkurzacz efektywnie czyści i odkurza dno, a także czyści ściany i linię wodną basenu usuwając gromadzące się na nich naloty. Systematyczne stosowanie odkurzacza powoduje usunięcie większości zanieczyszczeń z basenu i zapobiega powstawaniu większych skupisk bakterii i glonów. W trakcie odkurzania usuwane są także zanieczyszczenia organiczne, co w znacznym stopniu zmniejsza zużycie chloru i innych preparatów chemicznych używanych do uzdatniania wody basenowej. Ponadto praca odkurzacza w basenie powoduje dodatkowe wymieszanie wody, co jest także czynnikiem redukującym zużycie środków chemicznych.

Wszystkie zanieczyszczenia zbierane są w worku filtracyjnym, który może być wielokrotnie płukany pod bieżącą wodą, a także wyprany w pralce mechanicznej. Posiada on dużą powierzchnię filtrowania umożliwiając wyczyszczenie brudnego basenu w jednym cyklu pracy. Zapełnienie worka filtracyjnego sygnalizowane jest diodą na zasilaczu wskazującą na konieczność jego wyczyszczenia. Wraz z odkurzaczem dostarczany jest worek filtracyjny superdokładny o dokładności filtrowania 50 μm do usuwania najdrobniejszych zanieczyszczeń, dokładny 70 μm do codziennego czyszczenia basenów oraz 5 jednorazowych worków zgrubnych o dokładności filtrowania 100 μm.

Odkurzacz wyposażony został w dwa silniki napędowe, z których każdy napędza dwie lewe (przednią i tylną) oraz dwie prawe szczotki. Polepsza to zdecydowanie właściwości manewrowe odkurzacza podczas pracy automatycznej i ręcznej.

Standardowo Dolhin Wave 100 posiada dwie podwójne szczotki CB (Combi Brush) wykonane z PVC, które mają po dwa pierścienie WB (Wonder Brush) wykonane ze specjalnej gąbki ułatwiającej poruszanie się odkurzacza po śliskich powierzchniach i przeznaczone do basenów pokrytych różnymi rodzajami ceramiki i mozaiki, basenów wyłożonych folią PVC, jak również wykonanych z żywic poliestrowych i stali nierdzewnej. W przypadku, gdy ściany basenu są wyjątkowo śliskie, odkurzacz może być dostarczony ze szczotkami WB wykonanymi ze specjalnej gąbki. Odkurzacz wyposażony jest w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna i ścian basenu w trakcie cyklu pracy. Układ sterowania odkurzacza wyposażony został w system żyroskopowy, dzięki czemu odkurzacz porusza się po liniach prostych i równoległych w stosunku do linii początkowej (po starcie i zwrotach odkurzacza), w wyniku czego skuteczność czyszczenia całego basenu uległa zdecydowanej poprawie.

Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie, włącznie z basenami posiadającymi wypłycenia (plaże).

Dolphin Wave 100 posiada umiejętność samoprogramowania cyklu pracy dla konkretnego basenu zapewniającą efektywny proces czyszczenia mimo różnych przeszkód znajdujących się w basenie jak wyspy, drabinki czy schody.

Odkurzacz posiada zasilacz cyfrowy współpracujący z łatwym w obsłudze pilotem zdalnego sterowania. Pilot umożliwia programowanie automatycznej pracy odkurzacza oraz wybór trybu pracy ręcznej, podczas którego za pomocą przycisków można skierować odkurzacz do miejsc wymagających dodatkowego czyszczenia. Po zmianie trybu pracy na automatyczny możliwy jest wybór parametrów pracy oraz rodzaju czyszczenia obrazowanych za pomocą umieszczonych na wyświetlaczu ikonek:

● Długość cyklu pracy (czyszczenia):

 ► cykl szybki - 4 godziny,

 ► cykl skuteczny – 6 godzin do codziennego czyszczenia (nastawa domyślna),

 ► cykl pełny - 8 godzin.

● Zwłoka rozpoczęcia pracy (umożliwia opadnięcie zanieczyszczeń na dno basenu):

 ► bez zwłoki (nastawa domyślna),

 ► zwłoka - 1 godzina,

 ► zwłoka - 2 godziny.

● Rodzaje skanowania (czyszczenia):

 ►standard - czyszczenie dna i ścian basenu (nastawa domyślna),

 ►ultra czyszczenie dna i ścian – silniejsze ssanie i wolniejsze ruchy odkurzacza,

 ►tylko dno - czyszczenie tylko dna i narożników basenu,

 ►tylko ściany – czyszczenie tylko ścian i linii wodnej basenu.

Zasięg nadajnika pilota 50 m

Baterie zasilające 2xAAA

Elementy konstrukcyjne odkurzacza wykonano ze specjalnie wzmacnianych tworzyw sztucznych

ze względu na trudną eksploatację na basenach publicznych zapewniając tym samym długoletnią i

niezawodną pracę.

Cechy odkurzacza Dolphin Wave 100

● Zaawansowane oprogramowanie odkurzacza zapewnia doskonałą skuteczność czyszczenia i odkurzania dna, ścian i linii wodnej basenu praktycznie nie pozostawiając miejsc wymagających dodatkowego czyszczenia.
● Wyposażenie zespołu napędowego w system żyroskopowy zapewnia poruszanie się odkurzacza po liniach prostych i równoległych do siebie, w wyniku czego skuteczność czyszczenia dna basenu uległa zdecydowanej poprawie.
● Cztery szczotki i dwa silniki napędowe polepszają zdecydowanie właściwości manewrowe odkurzacza podczas pracy automatycznej i ręcznej, bez względu na kształt basenu, pochylenie dna czy różne przeszkody jak słupy, drabinki czy schody.
● Zespół napędowy posiada zabezpieczenia w przypadku przeciążenia, czy pracy poza wodą.
● Uniwersalny zasilacz cyfrowy może być zasilany napięciem z zakresu 100 – 250 V. Posiada kontrolki zapełnienia worka filtracyjnego i zwłoki czasu pracy.
● Bezprzewodowe zdalne sterowanie umożliwia automatyczną i ręczną eksploatację oraz bezproblemowe programowanie różnych parametrów cyklu pracy odkurzacza.
● Cykl pracy do wyboru trwa 4, 6 lub 8 godzin, po czym następuje automatyczne wyłączenie odkurzacza.
● Przewód zasilający o długości 30 m posiada obrotnicę zapobiegającą jego skręcaniu.
● Odkurzacz może pracować w basenach z wypłyceniami (plażami).
● Wyposażony jest w wózek do wygodnego transportu i przechowywania odkurzacza wraz z przewodem pływającym, zasilaczem i pilotem.
● Sprawdzona niezawodność – dostarczany przez izraelską firmę Maytronics, światowego lidera w produkcji automatycznych odkurzaczy basenowych.