Dolphin S200
 • Dolphin S200
 • Dolphin S200
 • Dolphin S200
 • Dolphin S200
 • Dolphin S200
 • Dolphin S200
 • Dolphin S200
 • Dolphin S200
 • Dolphin S200
 • Dolphin S200
 • Dolphin S200
Kod produktu: s200

Dolphin S200

4 470,73 zł netto

5 499,00 zł brutto
Czas wysyłki zamówienia 24-48h
Na stanie:5 szt.
Model odkurzaczy basenowych do prywatnych basenów. 
Automatyczny odkurzacz basenowy  
Dolphin S200 do dna, narożników, ścian i linii brzegowej


Waga netto 1000g.;

Zapytaj o produkt
Dolphin S200

Dolphin S200

Model odkurzaczy basenowych do prywatnych basenów. 
Automatyczny odkurzacz basenowy  
Dolphin S200 do dna, narożników, ścian i linii brzegowej


 

Liczba sztuk:
Koszty dostawy

DOLPHIN S200DO PRYWATNYCH BASENÓW O DŁUGOŚCI DO 12 M

Dolphin S200 jest średnim odkurzaczem z rodziny S–Series przeznaczonym do czyszczenia wszelkiego typu prywatnych basenów o długości do 12 m. Odkurzacz efektywnie czyści i odkurza dno, ściany oraz linię wodną basenu. Systematyczne stosowanie odkurzacza powoduje usunięcie większości zanieczyszczeń z basenu, także organicznych, co w istotny sposób ogranicza zużycie preparatów chemicznych do uzdatniania wody basenowej.

Wszystkie zanieczyszczenia zbierane są w koszu filtracyjnym, łatwo dostępnym od góry odkurzacza. Kosz może być wielokrotnie płukany pod bieżącą wodą. Odkurzacz wyposażony został w dwa typy wkładów kosza filtracyjnego. W zależności od potrzeb możemy zmieniać wkłady kosza ze zgrubnych siatkowych (100 µm) używanych głównie do wiosennego czyszczenia basenów na ultradokładne kartuszowe (50 µm), które zatrzymują najdrobniejsze zanieczyszczenia.

Dolphin S200 posiada dwie szczotki z PVC. Zwykła szczotka umieszczona jest z tyłu odkurzacza, natomiast z przodu znajduje się szczotka aktywna. Obraca się ona z prędkością dwa razy większą od obrotów kół napędowych pasków trakcyjnych zapewniając efektywne czyszczenie dna, ścian i linii wodnej basenu.

Odkurzacz wyposażony został w dwa typy wkładów kosza filtracyjnego. W zależności od potrzeb możemy zmieniać wkłady kosza ze zgrubnych siatkowych (100 µm) używanych głównie do wiosennego czyszczenia basenów na ultradokładne kartuszowe (50 µm), które zatrzymują najdrobniejsze zanieczyszczenia.

Odkurzacz posiada uniwersalny zasilacz cyfrowy. Dostarczany jest bez wózka.

Zwroty odkurzacza na dnie basenu oraz wzdłużne czyszczenie linii wodnej zapewnia unikalny system PowerStream. Wykorzystuje on sterowaną siłownikiem obrotową kierownicę służącą do zmiany kierunku wylotu strumienia wody z lewej lub prawej strony odkurzacza. Umożliwia to zmianę kierunku jazdy po dnie basenu, bądź przesuwanie się odkurzacza po ścianie wzdłuż linii wodnej. Odkurzacz wyposażony jest w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna i ścian basenu w trakcie cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie, włącznie z basenami posiadającymi wypłycenia (plaże).

Zastosowanie Do basenów o długości do 12 m
Klasa wg Maytronics Basic
Czyszczenie  dno, ściany i linia wodna
Napęd  pojedynczy Diagnostic
Cykl pracy  2 godz.
Wydajność pompy  17 m³/godz.
Przewód pływający 18 m, bez obrotnicy
Filtr kosz filtracyjny z wkładami zgrubnymi siatkowymi (100 µm) lub ultradokładnymi kartuszowymi (50 µm), dostępny od góry
Szczotki   jedna zwykła PVC i jedna aktywna PVC
Zdalne sterowanie brak
Wózek  brak
Masa  7,5 kg
Gwarancja  36 miesiący

Każdy odkurzacz Dolphin S200 dostarczany jest w kartonie zawierającym:

• odkurzacz z pływającym przewodem zasilającym o długości 18 m,

• kosz filtracyjny z wymiennymi wkładami:

- wkłady ultra dokładne 50 µm x 4,

- wewnętrzny wstępny kosz siatkowy 100 µm x 1,

• zasilacz BASIC 230 z oryginalnym przewodem zasilającym z uszczelnieniem i zabezpieczeniem wtyczki,

• instrukcja obsługi w języku polskim

Konstrukcja odkurzacza jest bardzo prosta, dzięki czemu okresowe przeglądy i wymiana zużytych części nie stanowią większego problemu (technologia DIY – do it yourself – zrób to sam).