Wanny komercyjne

Active filters

Master

Sześć komfortowych foteli i unikalne możliwości terapeutyczne. Niezrównany kompleksowy masaż ciała przy użyciu zaawansowanej konfiguracji wody i strumienia powietrza. Trzy pary różnych foteli kubełkowych odmiennych pod względem kształtu i wyposażenia. Strumienie wody i powietrza koncentrujące się na ważnych częściach ciała. Osłona izolacji cieplnej jest w standardowym wyposażeniu spa.

RONDO

Wyrafinowane wnętrze hydrolecznicze. Przestrzeń oraz dysze zgodnie pozwalają na precyzyjne ukierunkowanie na problematyczne części ciała – część lędźwiową pleców czy masaż podeszwy stóp. Kaskadowy układ dysz pozwala na optymalny masaż ciała. Idealny w miejscu, gdzie, oprócz relaksu, terapia i opieka mają zastosowanie. Osłona izolacji cieplnej jest w standardowym wyposażeniu spa.

POLO

  Popularny okrągły kształt i wysoce wyrafinowany design. Wygodny dostęp po schodkach z nieodzowną powłoką antypoślizgową zapewnią bezpieczeństwo twoim klientom. Miejsce znajdą w nim naraz 4 osoby lub 5. Wodne i powietrzne dysze dla optymalnego relaksu i masażu. Polo podniesie atrakcyjność twojej działalności. Jeśli trzeba, osłona izolacji cieplnej może również zostać dodatkowo zakupiona.

Dino

Dino dopełnia serię komercyjnych USSPA | profi. Oprócz dekretu 238/2011 Coll. o działalności publicznej, jest również zgodny z niemieckim standardem DIN 19643- 1: 2012-12, zatem spełnia najbardziej surowe kryteria dotyczące działalności publicznej w Europie. 

Divan

Nowe kompaktowe i komercyjne Divan SPA zostało stworzone we współpracy czeskiego wytwórcy najwyższej klasy mini basenów z hydromasażem, USSPA, oraz wiodącym czeskim studio industrialnego design DIVAN DESIGN, uzupełniając szereg spa zaprojektowanych do przestrzeni publicznych, które spełniają wymagania techniczne dla instalacji i związanych z nimi standardów.

Arena

Jej ponad standardowa przestrzeń i pojemność czynią Arenę popularnym spa gdy w grę wchodzi duża liczba osób.  Wyrafinowane i zmieniające się masaże mogą być zażywane nawet przez 12 osób na raz.