Wanny SPA & Sauny

Wanny SPA & Sauny

Počet produktů: 266

Zobrazení 1-12 z 266 položek

Active filters

Termo-higrometr

Termo-higrometr Stacja Harvia TERMO-HIGROMETR HARVIA
159,00 złs DPH129,27 zł bez DPH + 23% TAX
159,00 złs DPH129,27 zł bez DPH + 23% TAX

Draco iN

Dużo przestrzeni dla dwóch osób. Efektywna reakcja na intensywny tryb życia i pragnienie odpoczynku. Turecki masaż zrelaksuje twoje ciało i umysł po ciężkim dniu. Popularne leżanki oraz dużo wolnego miejsca. DracoIN jest idealnym wyborem dla mniejszych trzyosobowych rodzin. 

Lyra iN

Polubisz Lyrę. Jesteś singlem? Żyjecie jako para? Zanurz się w odpoczynku i relaksie w małym, lecz zaskakująco przestrzennym spa. Dwie różne leżanki są gotowe sprostać twoim oczekiwaniom. Zanurz się w idealnym relaksie każdego dnia. Samemu lub we dwójkę…

Wanny SPA & Sauny

Korzystanie z odprężających hydromasaży nie musi już tylko kojarzyć się z wyjazdami do profesjonalnego SPA. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo zaopatrzyć się w nowoczesne wanny, idealnie dopasowane do Waszych potrzeb. Posiadamy wanny SPA o różnych rozmiarach oraz typach zabudowy, dzięki czemu możecie całkowicie spersonalizować sobie wymarzone urządzenie – począwszy od wyboru wanny, po jej pełną zabudowę. Każda z nich posiada specjalne oświetlenie oraz najwyższej jakości dysze, które gwarantują komfort podczas kąpieli. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.