Dolphin M400
  • Dolphin M400
  • Dolphin M400
  • Dolphin M400
  • Dolphin M400
  • Dolphin M400
  • Dolphin M400

Dolphin M400

5 568,29 zł netto

6 849,00 zł brutto
Czas wysyłki zamówienia 24-48h
Na stanie:1000 szt.

Dolphin M400 jest średnim automatycznym odkurzaczem basenowym z rodziny M-SERIES przeznaczonym do czyszczenia basenów prywatnych o długości do 12 m.

Ilość

Waga netto 1000g.;

Zapytaj o produkt
Dolphin M400

Dolphin M400

Dolphin M400 jest średnim automatycznym odkurzaczem basenowym z rodziny M-SERIES przeznaczonym do czyszczenia basenów prywatnych o długości do 12 m.

 

Liczba sztuk:
Koszty dostawy

Odkurzacz efektywnie czyści i odkurza dno, ściany i linię wodną basenu. Systematyczne stosowanie odkurzacza powoduje usunięcie większości zanieczyszczeń z basenu, także organicznych, co w istotny sposób ogranicza zużycie preparatów chemicznych do uzdatniania wody basenowej. 

Wszystkie zanieczyszczenia zbierane są na wkładach filtracyjnych dostępnych od góry odkurzacza, które mogą być wielokrotnie płukane pod bieżącą wodą. Każdy wkład może zostać wyposażony w jeden z dwóch rodzajów filtrów dostarczonych wraz z odkurzaczem. Zgrubne filtry siatkowe (100 µm) służą do usuwania większych zanieczyszczeń i do wiosennego czyszczenia basenów zewnętrznych. Jako filtry ultradokładne (50 µm) stosowane są filtry kartuszowe, podobne w budowie do samochodowych filtrów powietrza. Zatrzymują one najdrobniejsze zanieczyszczenia.

Odkurzacz wyposażony został w dwa silniki napędowe, z których każdy napędza dwie lewe (przednią i tylną) oraz dwie prawe szczotki. Polepsza to zdecydowanie właściwości manewrowe odkurzacza podczas pracy automatycznej i ręcznej. Dolphin M400 posiada dwie podwójne szczotki CB (Combi Brush) wykonane z PVC, które mają po dwa pierścienie WB (Wonder Brush) wykonane ze specjalnej gąbki ułatwiającej poruszanie się odkurzacza po śliskich powierzchniach i przeznaczone do basenów pokrytych różnymi rodzajami ceramiki i mozaiki, basenów wyłożonych folią PVC, jak również wykonanych z żywic poliestrowych i stali nierdzewnej.

W przypadku wyjątkowo śliskich powierzchni ścian basenu, odkurzacz może być dostarczony ze szczotkami WB wykonanymi ze specjalnej gąbki.Dodatkowo od spodu odkurzacza umieszczona jest podwójna aktywna szczotka PVC. Obraca się ona z dwa razy większą od obrotów szczotek przednich i tylnych zapewniając efektywne czyszczenie dna, ścian i linii wodnej basenu.

Dolphin M400 wyposażony jest w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna i ścian basenu w trakcie cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie, włącznie z basenami posiadającymi wypłycenia (plaże). Odkurzacz posiada zasilacz cyfrowy, który za pośrednictwem technologii Bluetooth może współpracować ze smartfonem wyposażonym w system operacyjny Android 4.3 (lub wyższy) lub iOS 6 (lub wyższy). Na zasilaczu umieszczono diodę Bluetooth (współpraca ze smartfonem) oraz diody uproszczonego zegara tygodniowego w przypadku wyjazdu na urlop (czyszczenie codzienne lub 3 i 4 razy w tygodniu). Po pobraniu na smartfon ze sklepu Google Play (www.play.google.com) lub sklepu Apple (www.itunes.apple.com) darmowej aplikacji MyDolphinTM (Maytronics) w wersji podstawowej możliwe jest ręczne sterowanie ruchami odkurzacza za pośrednictwem przycisku na ekranie lub poprzez przechylanie smartfona.

Dolphin M400 dostarczany jest z wózkiem do transportu i przechowywania odkurzacza. Konstrukcja odkurzacza jest bardzo prosta, dzięki czemu okresowe przeglądy i wymiana zużytych części nie stanowią większego problemu (technologia DIY – do it yourself – zrób to sam).

Do basenów o długości do 12 m

Klasa wg Maytronics - Classic

Czyszczenie - dno, ściany i linia wodna

Napęd - podwójny Dynamic

Cykl pracy - 2,5 godz.

Wydajność pompy - 17 m³/godz. Przewód pływający - 18 m, z obrotnicą

Filtr - wkład filtracyjny z filtrami zgrubnymi siatkowymi (100 µm) lub ultradokładnymi kartuszowymi (50 µm), dostępny od góry

Szczotki - cztery CB i dwie aktywne PVC

Zdalne sterowanie - tak (tylko manewry odkurzaczem) za pomocą smarfona (Android lub iOS)

Wózek - tak

Masa - 11 kg

Gwarancja - 36 miesięcy