Minus pH Granulat 1kg
Minus pH Granulat 1kg

Minus pH - granulat do basenu to preparat służący do obniżania poziomu pH wody w basenie.

15,99 zł
Czas realizacji zamówienia 24-48h
DOSTĘPNY

Opis

Minus pH - granulat do basenu to preparat służący do obniżania poziomu pH wody w basenie. Preparat jest bardzo wydajny i posiada wysokie stężenie substancji czynnej

Preparat jest przeznaczony do użytku powszechnego.

Nasz produkt jest przystosowany do użycia we wszystkich basenach kąpielowych: stelażowych, rozporowych firm typu Intex i Bestway oraz większych większych basenach ogrodowych. Prawidłowy poziom pH w basenie powinien oscylować pomiędzy 6,8, a 7,2. Przy korekcie pH przydatny jest także Plus pH granulat do basenu.

Sposób użycia:

  1. Zmierzyć wartość współczynnika pH w wodzie basenowej. Wartość docelowa wynosi 6,8, a 7,2.
  2. Obliczyć wartość potrzebnego preparatu. 150g preparatu obniża średnio współczynnik pH o 0,2 na każde 10m3 wody. Np. 450g preparatu obniży wartość współczynnika pH z 7,6 do 7,4 w basenie o objętości 30m3.
  3. Obliczoną zawartość dawkować w kilku porcjach do skimmera (celem szybszego mieszania). Ponadto dawkowanie podzielone na kilka razy pozwala uniknąć przedawkowania, co może spowodować uszkodzenie fug i metali.
  4. Przy dawkowaniu za pomocą pomp automatycznych zaleca się stosowanie 20% roztworu.

W celu sprawdzenia wartości pH zalecamy korzystanie z dostępnych w naszej ofercie urządzeń pomiarowych (testów kolorymetrycznych lub fotometru).

Bezpieczeństwo:

Podczas korzystania stosować się do zaleceń na etykiecie.

Należy unikać: wdychania, kontaktu ze skórą, oczami oraz spożywania. W wypadku narażenia postępować zgodnie z instrukcją na etykiecie produktu.

Przechowywać pod zamknięciem.

Skład:

Substancja czynna: >92% wodorosiarczan(VI) sodu.

Data ważności: 36 miesięcy od daty produkcji.

Szczegóły produktu

PRODUKTY POWIĄZANE

8 innych produktów w tej samej kategorii: