Z-002 ALKALITIX
Z-002 ALKALITIX

Produkt nadaje się do stosowania na wszystkie powierzchnie odporne na alkalia Polecany do stosowania w maszynach wysoko i niskociśnieniowych. 

25,83 zł
Produkt dostępny w czasie
Waga
DOSTĘPNY

Opis

Produkt nadaje się do stosowania na wszystkie powierzchnie odporne na alkalia Polecany do stosowania w maszynach wysoko i niskociśnieniowych.

 

Nadaje się do mycia linii brzegowej.

 

  1. Atakuje, uszkadzając aluminium, miedź i mosiądz.

Działanie:

 

Preparat dzięki wysokiej zawartości związków powierzchniowo czynnych w połączeniu z alkaliami i podchlorynem, należy do jednych z najsilniej działających produktów
czyszczaco- bakteriobójczych. Czyści i odświeża. Tworzy zwartą i stabilna pianę. Stwierdzono, iż preparat niszczy większość patogenów, wśród nich takie jak:

 

  •          Escherichia coli (cała rodzina bakterii Enterobacteriaceae w tym Salmonella),
  •          Pseudomonas aeruginosa (pałeczki ropy błękitnej),
  •          Staphylococcus ureus (gronkowiec złocisty),
  •          Enterococcus hirae (paciorkowce),
  •          Candidia albicans,
  •          Aspergillus Niger.

 

 

 

 

 

 

 

Sposób użycia:

 

  •          Czyszczenia maszynowe:

 

W maszynach ciśnieniowych aplikować poprzez specjalny iniektor lub aparat do piany. Optymalne stężanie robocze wynosi 5% (500g preparatu na 10 l roztworu roboczego) w zależności od stopnia zabrudzenia. Po myciu pozostawić na ok. 5 do 15 minut aby preparat zadziałał. Efekt bakteriobójczy uzyskujemy po 5 minutach a efekt grzybobójczy po 15 minutach. Po tym czasie dokładnie spłukać strumieniem wody.

 

  •          Czyszczenie ręczne:

 

Sporządzić roztwór preparatu o stężeniu 5%
(500 g preparatu na 10 l roztworu roboczego),
a następnie nanieść na czyszczoną powierzchnię za pomocą mopa, szmaty, myjki itp. Po umyciu pozostawić na ok. 5 do 15 minut. Efekt bakteriobójczy uzyskujemy po 5 minutach a efekt grzybobójczy po 15 minutach. Po tym czasie dokładnie spłukać wodą.

Skład (wartość pH >12):

100 g preparatu zawiera: substancję czynną (45 g chloranu (I) sodu ), 5-15% wodorotlenku sodu, 5-15 % związków powierzchniowo czynnych.

 PRODUKT DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO SPRZEDAŻ TYLKO NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Szczegóły produktu

999 Przedmioty